O FIRMIE

MARGARET Sp. z o.o.

Dystrybutor obuwia dziecięcego i młodzieżowego

Margaret Sp. z o.o. to rodzinna firma założona w 2020 roku, zajmująca się dystrybucją na polskim i zagranicznym rynku obuwia dziecięcego i młodzieżowego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Renbut, Muflon, Efoote i Postęp. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów obuwia – od klasycznych półbutów, wygodnych skórzanych trzewików, ciepłych śniegowców, kolorowych kaloszy aż po przewiewne sandały czy lekkie obuwie tekstylne ze skórzaną wkładką. Asortyment został dobrany tak, aby dotrzeć do dzieci i młodzieży w każdym wieku i na każdą porę roku.


Wiemy, że dla każdego rodzica priorytetem jest dbanie o zdrowy rozwój dziecka.Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dziecięcym stopom wygodę i idealne warunki rozwoju. Nasze obuwie charakteryzuje wysoki komfort użytkowania, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry i naturalnych tkanin bawełnianych. Starannie wykonane buty zapewniają dziecięcym stopom zdrowie i bezpieczeństwo, a w dodatku oddają dziecięcy charakter bogatymi kolorami i ciekawymi wzorami.


Naszym celem jest rozszerzenie dystrybucji naszych wyrobów na rynku całej Europy, a mottem przewodnim JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ i PROFESJONALIZM

Zapraszamy do współpracy a także do zapoznania się z naszą ofertą